Jdi na obsah Jdi na menu

Letní poháry ČR - Zlín, Karviná

O tomto víkendu (7.-8.6.2014) proběhly nejvyšší soutěže v kategorii 10-letých a 11-letých - Letní poháry ČR. Nejlépe se umístil Dalibor Ott, který získal dvě zlaté medaile, jednu stříbrnou a jednu bronzovou. Z dívek se umístila nejlépe Jurečková Kateřina, která získala bronzovou medaili.

Letní pohár ČR 11-letých se konal ve Zlíně, kde nejlépe zaplaval Dalibor Ott, který získal dvě prvenství a potvrdil tak své postavení v žebříčku nejlepšího plavce ve své kategorii. Tato dvě první místa v náročných disciplínách 200m a 400m kraul měla i největší bodový zisk soutěže.

Na tuto soutěž se také nominovala Nicole Krejčí, která dokázala na všech tratích zlepšit své osobní rekordy a umístit se v první patnáctce nejlepších. Kvalifikaci splnil také Pavel Fojtík, který se probojoval do dvacítky nejlepších.

Letní pohár ČR 10-letých se konal v Karviné, kam se dokázali kvalifikovat: Jurečková Kateřina, Šimon Bajer a Anna Strakošová.

Jurečková Kateřina dosáhla skvělého třetího místa na 100m polohový závod a čtvrtého místa na 50m kraulem. Na všechny disciplíny dokázala zlepšit své osobní rekordy a umístit se do první šestky. Šimon Bajer se s výsledky probojoval do druhé desítky.

Výsledky:

Ott Dalibor - 200VZ 1.místo, 400VZ 1. místo, 100VZ 2.místo, 100M 3.místo, 50VZ 4.místo, 50M 5.místo

Jurečková Kateřina - 100PZ 3.místo, 50VZ 4.místo, 50M 5.místo, 100VZ 6.místo

Krejčí Nicole - 100P 11.místo, 50VZ 13.místo, 100PZ 15.místo, 50M 20 místo, 100VZ 23.místo