Jdi na obsah Jdi na menu

Putovní pohár v 1. ročníku letních oddílových závodů vybojovala dvojice děvčat NICOLE KREJČÍ a KATEŘINA JUREČKOVÁ.

Na 1. ročník letních oddílových závodů O putovní pohár se mohli přihlásit všichni plavci frenštátského plaveckého oddílu.

O pohár soutěžili zejména závodní plavci, děti z přípravky nebo mladší děti plavali individuální disciplíny 25 m nebo 50 m a všichni si úspěšně zaplavali pěkné časy a byli odměněni diplomem a sladkou odměnou.

Závodní plavci soutěžící o pohár soutěžili ve dvojicích, do kterých byli rozděleni na základě výkonnosti i věku, přičemž všechny dvojice byly velmi vyrovnané (kromě dvojice bratrů Veselých, kteří se do závodu přihlásili těsně před závodem). Každý z dvojice plaval dvě disciplíny, všestranný  100 polohový závod a 50 m volný způsob.  Vítězem se stala dvojice, která dokázala určené disciplíny zaplavat v nejkratším čase. V prvním ročníku se na 1. místě umístila dvojice Nicole Krejčí a Kateřina Jurečková s celkovým časem. 4:10,2. Poslední oficiálně přihlášená dvojice doplavala v čase 4:19,8, tedy vyrovnanost byla veliká a o umístění rozhodovaly sekundy i desetiny sekund.

Všem blahopřejeme k výborným výkonům i osobním rekordům!!!