Jdi na obsah Jdi na menu

Sdružený oblastní přebor dorostu a dospělých - Zlín

Dne 31.5.2014 se ve Zlíně konaly nominační oblastní přebory dorostu a dospělých. Závodů se účastnili i naši plavci, a to v  kategorii dorostu: Sabina Haldová, Adam Jureček.

Adam Jureček si dokázal ve třech disciplínách zlepšit své osobní rekordy. Ve své kategorii se nejlépe umístil na druhém místě v disciplíně 200m kraul a třetím místě na 50m kraul. V ostatních třech diciplínách získal 4. místo.

Sabina Haldová se nejlépe umístila ve svém ročníku na prvním místě na 200m motýlek a druhém místě na 200m polohový závod. Na 100m motýlek obsadila třetí místo a na poloviční trati páté místo v novém osobním rekordu.

Nyní se plavci připravují na Letní mistroství ČR dorostu, které se koná v druhé polovině června. Kvalifikace bude uzavřena na konci příštího týdne.