Jdi na obsah Jdi na menu

Zimní sezona plaveckého oddílu TJFr

V měsících říjnu a listopadu probíhaly plavecké závody moravskoslezského kraje žactva. Na prvních místech ve svých kategoriích se umístili: Dalibor Ott, Jureček Adam.

Další medailová umístění posbírali: Haldová Sabina, Krejčí Nikol, Bajer Šimon a Ondřejka Jan. Mladší žáci byli také dvakrát druzí ve štafetách 4x50VZ a 4X50PZ, ve složení: Fojtík, Bajer, Ondřejka a Ott.

Na nejvyšší soutěž – republiková mistrovství a český pohár se nominovali: Dalibor Ott, Jureček Adam, Haldová Sabina, Krejčí Nikol, Fojtík Pavel a Ondřejka Jan.

Nejlepších výsledků dosáhl Dalibor Ott, který se umístil 2x první a 1x třetí s novými osobními rekordy.

Tuto úspěšnou sezónu plavci zakončili domácími závody již tradičním „Vánočním výlovem kapra“, které se konaly 20.12.2013.

Plavcům ke skvělým výsledkům blahopřejeme a do nového roku přejeme další vítězství a osobní rekordy.