Jdi na obsah Jdi na menu

Aktuálně

Příspěvky

Velká cena Opavy 2023

Již tradičně se v únoru účastníme Velké ceny Opavy, kde závodníci soutěží ve všech 50m disciplínách tj 50 motýlek, 50 znak, 50 prsa a 50 volný způsob. Letos jsme v individuálních startech posbírali celkem 6 zlatých, 2 stříbrné a 3 bronzové medaile, medailisté byli Jáchym Petřík, Natálie Krupová a Tereza Baláčová. Děvčata si také zaplavala finále v disciplíně 200 polohový závod, kde obsadily zlatou a stříbrnou pozici.

Gratulujeme!!!

Celý příspěvek
| Rubrika: Aktuálně | Fotografie: 230211_Velká_cena_Opavy

Frenštátské družstvo žen

V sobotu 21. ledna 2023 se konalo 1. kolo Mistrovství ČR v soutěži družstev. Frenštátské plavkyně (jedno z nejmladších družstev s věkovým průměrem 14 let) se umístilo na krásném šestém místě v Moravskoslezském kraji!

DĚVČATA GRATULUJEME!

| Rubrika: Aktuálně | Fotografie: 230121_MČR_družstev

PF2023

Vážení a milí, za plavecký klub Frenštát pod Radhoštěm vám všem přeji šťastný a pohodový rok 2023, pevné zdraví a ať vás sportování baví!

S pozdravem Lenka Baláčová

| Rubrika: Aktuálně

Plavci zakončili úspěšnou sezónu 2022 na Silvestrovské ceně Vsetína!

Zástupci plaveckého klubu Frenštát zdraví ze Silvestrovské ceny Vsetína a přejí krásný a pohodový nový rok 2023 ...pomyslné "na zdraví" od Jáchyma a Terezy, , kterým se za Silvestrovský pětiboj podařilo vybojovat 2. a 3. místo a domů si odvezli tradiční skleničky. Velmi dobře plavali i ostatní naši plavci Natálie, Emílie, Barbora a Vanessa, za což jim gratuluji a děkuji! Byly to povedené závody na závěr roku !

VESELÉ VÁNOCE PŘÁTELÉ!!!

Vánoční cena Zlína 2022

Vánoční ceny Zlína 7. kola Českého poháru se zúčastnila Tereza Baláčová, která zaplavala pěkný osobní rekord v disciplíně 400 polohový závod a skončila na 6. místě. Nově jsme také vyzkoušely disciplínu 200 prsa a s velkým překvapením z toho byl postup do A finále a následně celkové 6. místo! Gratulace !!

| Rubrika: Aktuálně | Fotografie: 221216_Vánoční_cena_Zlína

Zimní mistrovství ČR 14letých 2022

Na Mistrovství České republiky 14letého žactva nás skvěle reprezentovali Natálie Krupová a Kryštof Vaněk. Natálka se nejlépe umístila na 11. místě v disciplíně 200 prsa a Kryštof vybojoval krásné 7. místo ve své oblíbené motýlkové dvoustovce. Oběma skvělým plavcům patří velká gratulace !!

| Rubrika: Aktuálně | Fotografie: 221211_MČR_14_let

Zimní mistrovství ČR 13letých 2022

Na Mistrovství České republiky 13letého žactva nás reprezentovala Tereza Baláčová. Osobní rekordy posunula na své oblíbené polohovky a umístila se na 3. místě na 200 PZ a na 4. místě na 100 polohový závod. Veliká gratulace!!

| Rubrika: Aktuálně | Fotografie: 221211_MČR_13_let

Zimní mistrovství ČR 12letých 2022

Na Mistrovství České republiky 12letého žactva nás reprezentovala Emílie Šablaturová a David Husánik, kteří se kvalifikovali mezi 30 nejrychlejších plavců v ČR ve dvou disciplínách. Gratulujeme Davidovi k 20. místu na 400 kraul a k 28. místu na 200 kraul a Emilce k 28. místu na 100 prsa a k 29. místu na 50 kraul.

| Rubrika: Aktuálně | Fotografie: 221211_MČR_12_let

Mikuláš 2022

Plavce na tréninku navštívil Mikuláš s anděly a čertíky a přinesl jim balíček s perníčkem a jablíčky.

| Rubrika: Aktuálně | Fotografie: 221206_Mikuláš

Zimní pohár ČR 11 letých 2022

Na Poháru České republiky 11letého žactva nás výtečně reprezentovali František Krygel, Vanessa Fusková a Barbora Baláčová. František se nejlépe umístil v prsařských disciplínách na 4. a 5. místě, Vaness vybojovala 5. místo v disciplíně 100 motýlek a 7. místo v disciplíně 400 kraul a Barča se umístila ve znakových disciplínách na 9. a 10 místě. Moc gratulujeme!

| Rubrika: Aktuálně | Fotografie: 221204_Pohár_ČR_11let | 0 Komentářů:

Zimní pohár ČR 10letých 2022

Na Poháru České republiky 10letého žactva nás skvěle reprezentovali Jáchym Petřík a Stela Matisová. Jáchym se nejlépe umístil v disciplíně 200 polohový závod na 4. místě a také ve všech ostatních disciplínách se umístil v přední části výsledkové listiny tj do 10. místa. Stela nejlépe zaplavala znakové disciplíny, ve kterých se umístila na 20. místě. Oběma nadějným plavcům gratulujeme!!

Podzimní krajský přebor staršího žactva

Na krajském přeboru staršího žactva jsme vybojovali celkem 7 zlatých, 8 stříbrných a 6 bronzových medailí!
Tereza 5 x 1. místo a 4 x 2. místo; Kryštof 2 x 1. místo, 1 x 2. místo a 2 x 3. místo; Natálie 1 x 2. místo a 3 x 3. místo; Emílie 2 x 2. místo a 1 x 3. místo; David nejlepší umístění 4. místo; Eliška nejlepší umístění 7. místo; Štěpán nejlepší umístění 9. místo; Tim nejlepší umístění 23. místo. Všem zúčastněným gratulujeme!!

| Rubrika: Aktuálně | Fotografie: 221118_KPŽ_st_Ž

Podzimní krajský přebor mladšího žactva 2022

Celkem 17 medailí přivezli frenštátští plavci z krajského přeboru mladšího žactva, který se uskutečnil v Kopřivnici. Jáchym 6 x 1. místo; Vanesska 2 x 1. místo a 2 x 2. místo; Anetka 1 x 1. místo, 1 x 2. místo a 1 x 3. místo; Barča 2 x 2. místo a 2 x 3. místo; Stela nejlépe 6. místo; Matěj nejlépe 10. místo; Matyáš nejlépe 16. místo. Z důvodu nemoci se bohužel nezúčastnil Franta a Marek. Všem gratulujeme a přejeme pevné zdraví na Pohár ČR, který se začátkem prosince pro 10leté uskuteční v Havířově a pro 11leté v Prostějově.

| Rubrika: Aktuálně | Fotografie: 221112_KPŽ_ml_Ž

Malá cena Nového Jičína 2022

| Rubrika: Aktuálně | Fotografie: 221030_MC_Nového_Jičína

Velká cena Prostějova

Velká cena Kopřivnice 2022

Za nejlepší bodové výkony v ročnících si naši borci odvezli z Kopřivnice odvezli Pohár!

Krajský přebor dlouhé tratě - podzim 2022

Na krajském přeboru žactva jsme získali celkem 6 individuálních medailí. Gratulujeme Vanesse Fuskové (2011) za 1. místo, Tereze Baláčové (2009) za 2. místo, Emilce Šablaturové (2010) za 2. místo, Kryštofu Vaňkovi (2008) za 2. místo, Františkovi Krygelovi (2011) za 3. místo a Barboře Baláčové za 3. místo! Jen tak dál!!

Větřkovický triatlon

| Rubrika: Aktuálně | Fotografie: 220904_Větřkovický_triatlon

Přijímáme přihlášky na 1. pololetí školního roku 2022/2023

Vážení rodiče,

nyní můžete své ratolesti přihlašovat do jednotlivých plaveckých programů na první pololetí školního roku 2022/2023.

Bližší informace najdete na jednotlivých odkazech:

Zájemci o plavání 1 x týdně - Výuka plavání pro děti od 4-10 let.

Zájemci o sportovní plavání 2-3 x týdně - Sportovní plavání pro děti 8-10 let.

Dodatečné informace k jednotlivým programům Vám poskytneme na telefonním čísle 737177860.

ValachyMan2022

| Rubrika: Aktuálně | Fotografie: 220805_ValachyMan | 0 Komentářů:

Letní všestranná příprava v plném proudu.

| Rubrika: Aktuálně | Fotografie: 220801_léto

Triatlon Epic3Challenge

| Rubrika: Aktuálně | Fotografie: 220729_Epic3Chalenge

TJ Frenštát na Olympiádě dětí a mládeže 2022

Všichni naši reprezentanti - plavci TJ Frenštát - Tereza Baláčová, Natálie Krupová, Emílie Šablaturová a Kryštof Vaněk skvěle reprezentovali Moravskoslezský kraj a získali cenné body pro celkové umístění #msk na 5. místě !

13letá Tereza Baláčová přiveze do Frenštátu tři olympijské medaile !

Tereza Baláčová vybojovala na Olympiádě dětí a mládeže celkem 3 medaile - 2. místo 200PZ, 3. místo 200Z a 3. místo 400VZ. Finále si také zaplavala na 200VZ, kde skončila na 5. místě.

Gratulujeme!

Velká cena Nového Jičína 2022

Na Velké ceně Nového Jičína se nejlépe dařilo Kryštofovi a Tereze, neboť oba vybojovali několik medailí i peněžitou výhru za krásné stříbrné pozice na stupních vítězů za disciplínu 200 polohový závod. Gratulujeme!

| Rubrika: Aktuálně | Fotografie: 220625_VC_NJ

Olympiáda dětí a mládeže - ze soustředění

Reprezentanti Moravskoslezského kraje na Olympiádu dětí a mládeže!

Představujeme čtyři frenštátské plavce, kteří budou reprezentovat Moravskoslezský kraj na Letní olympiádě dětí a mládeže!!

Na Olympiádě dětí a mládeže, která proběhne od 26.6. do 1.7. v Olomouckém kraji budou Moravskoslezský kraj reprezentovat čtyři plavci z TJ Frenštát - 14letá Natálie Krupová (ZŠ Tyršova), 14letý Kryštof Vaněk (ZŠ Tyršova), 13letá Tereza Baláčová (Gymnázium Frenštát) a 12letá Emílie Šablaturová (Gymnázium Frenštát). Držme palce ať se daří!!!

Dovezli jsme ZLATO z Mistrovství České republiky !

Tereza Baláčová - mistryně České republiky na 200 polohový závod, 2. místo na 200 volný způsob, 2. místo na 200 znak, 3. místo na 400 volný způsob a 2 x 5. místo na 100 znak a 400 polohový závod, to jsou úspěšné výsledky z Mistrovství České republiky 13letého žactva, které se konalo v Českých Budějovicích.
Terez velmi blahopřejeme!

Mistrovství České republiky 14letého žactva v Českých Budějovicích

Na Mistrovství České republiky 14letého žactva v Českých Budějovicích nás skvěle reprezentoval Kryštof Vaněk, zaplaval krásné osobní rekordy. Nejlépe se mu dařilo v jeho oblíbených motýlkářských disciplínách - na 200 motýlek obsadil 7. místo a na poloviční trati skončil na 12. místě.
Velká gratulace Kryštofe!!

| Rubrika: Aktuálně | Fotografie: 220619_MČR_13-14letí_České_Budějovice | 0 Komentářů: